Ściana lakiernicza WAVE 2

5 500,00 zł
Netto

Dane techniczne:

6RtbEqEwFp4-kjo0ps5ebOcptN9eUv4Ygh62dk0NqxeinQL4iWpUVc3f9-z0BfGSaVj0wYz9n44FmondpTLZFywfxdEXGW5JPJ3eetCWp2EAPwZoL2Vtuep8K_UqMVgYETu4lfUy*Przed zamówieniem prosimy o sprawdzenie czy jest dostępna na magazynie. Produkt dostarczony jest w częściach wymaga montażu (transport i montaż do indywidualnej wyceny).

Ilość

 

Zasady dostawy

Ściany suche ARIATECH są odpowiednie do odsysania zanieczyszczeń oraz pyłu lakierniczego powstałego podczas lakierowania natryskowego. Odsysanie i oczyszczanie zanieczyszczonego powietrza tych substancji odbywa się poprzez zastosowanie systemu dwuetapowej filtracji. W pierwszym etapie większość zanieczyszczeń zatrzymywanych jest przez filtr kartonowy, następnie w drugim etapie wykorzystana jest włóknina filtracyjna tzw. „Paint – stop”, która pochłania drobniejsze zanieczyszczenia. Zaletami tej kabiny są jej niewielkie wymiary, wysoka sprawność oraz łatwość w obsłudze.

BUDOWA 

Urządzenie jest wyposażone w wentylator promieniowy o wysokiej efektywności oraz filtr kartonowe  + filtr paint - stop, co zapewnia wysoką i stałą wydajność. Korpus wykonany z blachy ocynkowanej, skręcanej na śruby M8 co sprawia że konstrukcja jest mocna i stabilna. Urządzenie posiada prosty w obsłudze panel sterowania.

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE: 

Zewnętrzne filtry kartonowe

Metalowe szuflady z zamontowanym filtrem "Paint - stop" 

Pył i opary z malowania/lakierowania

CE

Wentylator nieiskrzący, certyfikat przeciw wybuchowy ATEX

Produkt wyprodukowany w Polsce

Włącznik hermetyczny

Króciec wylotowy

Korpus ściany lakierniczej na kółkach

 

Możliwość dokupienia falownika do wentylatora co daje możliwość regulacji obrotów.